Forum II Roku Wyższej Szkoły Ekonomiczno - Turystycznej w Szczecinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Jeśli jesteś nowy, proszę się przedstawić :)

#16 2007-04-05 23:12:27

UltraUlcia®

M A G N A

status 3688699
8885008
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 219
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Co jak co, no ale dobra... normalne uczelnie (dzienne) maja zajecia do najpozniej kurde 15......... a my ? 18:35.... i wiecej no przepraszam ale to troche wg mnie nie do przyjecia;/ przeciez my tez musimy miec jakis czas wolny ;<


Wiesz co nas łączy ??? Ta historia,która nigdy się nie kończy....

Offline

 

#17 2007-04-11 19:35:22

moniś

żabuś

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 53

Re: Hierarchia uczelniana

==||==

Studenci wybrali się na egzamin. Czekają pod drzwiami sali, nudziło im się więc zaczęli się bawić indeksami - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi, i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwilę indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3.5, następny 3.0. W tym momencie zaczęli się zastanawiać... Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2.5 nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator: - Piątka za odwagę!



                                   ++||++
Na egzaminie z logiki profesor słucha studenta i słucha. W końcu, po jakiejś chwili kładzie się na podłodze. - Wie pan, co ja robię? - pyta studenta. - Nie. - Zniżam się do pańskiego poziomu.
                                        *||*
Bóg postanowił sprawdzić we wrześniu, co też porabiają studenci. Zesłał więc na ziemię anioła, ten posprawdzał i wraca z raportem: - Studenci medyka się uczą, studenci uniwereka piją, studenci polibudy piją, studenci wsetu piją. Następną kontrolę zrobił w listopadzie: - Studenci medyka ryją, studenci uniwereka zaczynają się uczyć, studenci polibudy i wsetu piją. Styczeń: - Studenci medyka kują, aż huczy, studenci uniwereka ryją, studenci polibudy izaczynaja sie uczyć, studenci wsetu piją . Początek sesji. Anioł wraca z ziemi i mówi: Panie Boże, studenci medyka ryją dzień i noc, studenci uniwerka ryją dzień i noc, studenci polibudy tez, studenci wsetu się modlą. A Bóg na to: - i ci właśnie zdadzą!
                                          +||+
    W knajpie rozmawiają studenci: - A byłeś na liście Schindlera? - To Schindler puścił listę? Kiedy??!
                                             +||+

Umarł student. Życie prowadził studenckie, więc przyszło mu iść do piekła. Przy bramie wita go diabeł i pyta:
- Słuchaj, co wybierasz? Piekło zwyczajne czy piekło studenckie?
Student chwilę się zastanowił, po czym wybrał zwykłe piekło. Pierwszy dzień: nic się nie dzieje, kompletna nuda, wieczorem przyszedł diabeł i wbił mu w dupę gwoździa. Drugi dzień: nic się nie dzieje, kompletna nuda, wieczorem przyszedł diabeł i wbił mu w dupę gwoździa. To samo trzeciego dnia, czwartego, piątego... Po tygodniu student przychodzi do diabła i pyta, czy nie mógłby zobaczyć, jak to jest w tym piekle studenckim. Diabeł na to, że oczywiście. Odchyla zasłonę, a tam ***i, szampan, kawior, impreza na całego, wszyscy się bawią. Student podbiega do pierwszego kolesia z brzegu i mówi:
- Słuchaj, do was tu nie przychodzi codziennie diabeł i nie wbija wam w dupę gwoździ?
- e, no co ty, jakie gwoździe? Jestem tu od miesiąca i cały czas się bawię - odpowiedział zapytany.
Student zdecydował się więc zostać w piekle studenckim. Wszystko cudownie, pije, pali, wyrywa panienki, aż po kilku miesiącach przychodzi diabeł z młoteczkiem i wiaderkiem gwoździ i mówi:
- No, dalej, nadstawiaj dupę, sesja!

Ostatnio edytowany przez moniś (2007-04-11 19:38:35)

Offline

 

#18 2007-04-11 20:08:13

moniś

żabuś

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 53

Re: Hierarchia uczelniana

hehe a to jest dobre hehe tak to ja jak ide do szkoły hehe i iajk wychodze z niej w piątek hehehe


http://www.filmiki.jeja.pl/164,Do,pracy,rodacy.html

Offline

 

#19 2007-04-11 20:29:44

Romeo

Student

7465598
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 102
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Ten o piciu studentów jest zajefajny!! Hihihihi Jeszcze brechtam z niego!!

Ostatnio edytowany przez Romeo (2007-04-11 20:38:48)


WSET i AR

Offline

 

#20 2007-04-11 20:37:03

moniś

żabuś

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 53

Re: Hierarchia uczelniana

a to tak do sesji hehe stare ale jare

http://www.maxior.pl/?p=index&id=50323&5

Offline

 

#21 2007-04-11 20:39:35

Romeo

Student

7465598
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 102
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Klasyki zawsze są najlepsze... hihihihi

Profesor na zaliczeniu w PAM pokazuje studentce dwie miednice i pyta która z nich to miednica męska, a która żeńska. Zdenerwowana studentka po dłuższej chwili zastanowienia mówi : to jest miednica męska ponieważ tu był penis. Na to profesor kiwając głową : niestety to jest miednica żeńska ale penis tam był i to wiele razy...

Ostatnio edytowany przez Romeo (2007-04-11 20:43:48)


WSET i AR

Offline

 

#22 2007-04-11 22:47:05

UltraUlcia®

M A G N A

status 3688699
8885008
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 219
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Idzie dwóch studentów ulicą i widzą kawałek kartki leżącej na chodniku. Jeden się pyta drugiego:
- Co to jest?
A drugi odpowiada:
- Nie wiem, ale kserujemy!



Profesor do studenta na egzaminie:
- Proszę pana, czy pan w ogóle chce skończyć studia?
- Tak panie profesorze.
- No to właśnie pan skończył.


Profesor mówi do studenta:
- Nie zaliczę panu roku. Ani razu nie był pan na zajęciach.
- Niech da mi pan szansę!
- Przykro mi.
- A gdybym tak wszedł na ścianę, przespacerował się po niej i zszedł spowrotem na ziemię, da mi pan 3?
- Co pan wygaduje, przecież to niemożliwe!!!
Jednak po dłgich namowach profesor zgadza się. Student, ku ździwieniu profesora, wchodzi na ścianę i spaceruje po niej tak, jakby chodził po ziemi. Profesor kiwa z niedowierzaniem głową, jednak obietnicy zamierza dotrzymać i bierze do ręki indeks. Uczeń jednak mówi:
- A gdybym wszedł na sufit, zrobił na nim parę fikołków, "spadając" spowrotem na sufit, dostanę 4?
Profesor nadal nie wierzy w możliwości studenta, jednak i teraz dał się przekonać. Student zrobił co mówił, a profesor nadal mocno ździwiony bierze się za wpisywanie oceny.
- A jeśli wejdę teraz na stół i obsiusiam pana, a pan pozostanie mimo wszystko suchy, postawi mi pan piątkę?
Profesor jest już wyraźnie zaciekawiony wyczynami studenta, więc się zgadza. Student wchodzi na stół, wyjmuje małego, po czym sika na profesora. Jednak tym razem nic nadzwyczajnego się nie stało i profesor jest cały mokry. Uczeń na to:
- Nooooo, niech zostanie czwórka.



Z życia studenta:
Proszę o zgłoszenie się na okresowe badania krwi i kału celem oszacowania ile procent studentów ma naukę we krwi a ile w dupie...



- Co powinien wiedziec student?
- Wszystko!
- Co powienien wiedziec asystent?
- Prawie to wszystko,co student.
- A adiunkt?
- W jakiej ksiazce jest to, co powienien wiedziec student.
- Docent?
- Gdzie jest ta ksiazka.
- A co powienien wiedziec profesor?
- Gdzie jest docent...




Na egzaminie na uczelnie o profilu informatycznym pytaja się nowego kandydata jakie zna komedy jakiegos jezyka programowania.
- Gora, dol, lewo, prawo i fajer....



Uniwersytet Warszawski Wydzial Matematyki Informatyki i Mechaniki. Ustny z rachunku prawdopodobienstwa. Biedna studentka zaglebia się coraz bardziej... W koncu profesor, probujac ja ratowac pyta:
- Prosze mi powiedziec jake jest prawdopodobienstwo wypadniecia jedynki na kostce szesciennej ?
Studentka prawie bez namyslu odpowiada:
- Jeden !!!
- Eeeechem... jest pani zupelnie pewna ?
- Tak! jeden !
- Dobrze, prosze wziasc kostke i sprobowac - daje jej kostke, ona rzuca, wypada : jeden !!!
Dziewczyna rzuca jeszcze raz : znowu jeden.
Profesor robi wielkie oczy sam bierze kostke i rzuca : wypada jedynka.
- Poprosze indeks - mowi - ma pani troje, dowidzenia.


Uniwersytet Warszawski, wydzial biologii, egzamin z botaniki. Student siedzi juz prawie godzine i idzie mu coraz gorzej. Profesor postanowil mu dac ostatnia szanse:
- No wiec zadam panu ostatnie pytanie. Jak pan odpowie dostaje pan trojke, jak nie to pan oblal. No wiec niech pan mi powie ile jest lisci na tym drzewie? - powiedzial prof. wskazujac za okno.
Student mysli... patrzy na drzewo... znowu mysli, wreszcie mowi:
- Piec tysiecy osiemset czterdziesci dwa!
- A skad pan to wie!? - pyta profesor.
- Aaaaa, to juz jest drugie pytanie...



Dzien przed egzaminem kilkoro studentow dalo sobie niezle w "gardlo". Nastepnego dnia, na sale egzaminacyjna wchodzi dwoch studentow, ledwie się na nogach trzymaja, i belkotliwym (z przepicia) glosem się pytaja :
- panie profesorze, czy bedzie pan egzaminowal pijanego ?
na to profesor :
- nie, nie moge.
- ale panie profesorze, bardzo pana prosimy ...
- no dobrze - zgodzil się w koncu profesor
na to studenci odwrocili się do drzwi i krzycza :
- chlopaki, jest o.k. prof się zgodzil, wniescie zbyszka.


Egzamin z zoologii:
- Co to za ptak? - pyta studenta profesor wskazujac na klatke, ktora jest przykryta tak, ze widac tylko nogi ptaka.
- Nie wiem - mowi student.
- Jak się pan nazywa? - pyta profesor.
Student podciaga nogawki.
- Niech pan profesor sam zgadnie.


Wiesz co nas łączy ??? Ta historia,która nigdy się nie kończy....

Offline

 

#23 2007-04-12 12:34:13

Zosia

Sprzątaczka

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 214
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Dokładnie:)

Offline

 

#24 2007-04-12 12:55:57

asia

Praktykant na promie

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 52
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

dobre:) buhahahahahahahahahahahahah

Offline

 

#25 2007-04-12 15:25:10

Romeo

Student

7465598
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 102
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Najlepsze to z sikaniem na profesora i rzucaniem kostką hehehehheheheheheh


WSET i AR

Offline

 

#26 2007-04-14 00:12:13

UltraUlcia®

M A G N A

status 3688699
8885008
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 219
Punktów :   

Re: Hierarchia uczelniana

Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tylu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...



Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra.
- Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas!!! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini...
- A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki...mmmm
- No stary a ty gdzie byłeś? pyta milczącego dotąd trzeciego żaka
- Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju co wy ale ja nie paliłem tego świństwa



Polonistyka, dr. O.:
Na poprawce do studentki ktora byla srednio przygotowana:
- Pani to chyba czesciej nogi rozklada niz ksiazke...
Uniwersytet Lodzki




Prof. Zdzislaw F. - wyklad z elektroniki:
- Ten egzamin nie jest trudny, jesli sie do niego przygotujecie. Nie zmienia to jednak faktu, ze wlasnie jestesmy w trakcie ustalania piatego terminu...
Politechnika Slaska




Krajoznawstwo prof. H.
Pan prof. H. zanosil sie kaszlem. Jedna ze studentek pyta:
- Jest pan chory?
- No niestety - odpowiada H.
- To ja mam cos dla pana - mowi studentka grzebiac w torbie.
H. z nadzieja w glosie zapytal:
- Wodke?
Uniwersytet Warminsko-Mazurski



Nestor wrocławskich chirurgów Prof. M. czyta na wykładzie błędy studentów na kolokwium:
- Penis może mieć nawet do 30 m - no to ładnie, czyli ja tu stoję i prowadzę wykład, a mój mały kieruje ruchem na Placu Grunwaldzkim???
Akademia Medyczna we Wrocławiu




Na zajęciach profesor zadaje pytanie:
- Co wy będziecie robić po tych studiach jak wy nic nie potraficie?
Z sali pada odpowiedź:
- To samo co pan, wykładać.


Wiesz co nas łączy ??? Ta historia,która nigdy się nie kończy....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdrowieurodaporady.pun.pl www.mrr.pun.pl www.comparare.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.greenstreetelite.pun.pl