Forum II Roku Wyższej Szkoły Ekonomiczno - Turystycznej w Szczecinie

Ogłoszenie

Jeśli jesteś nowy, proszę się przedstawić :)

#61 2007-06-14 12:30:14

tydrysek1

Student

2328598
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 81
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

a jednak Karol mowil prawde. ja tego nie rozumiem takie wielkie hotele i wogole a tak szanuja pracownikow pracujacych praktrycznie za grosze. ze Marszałkowa kurcze idzie na takie warunki, tak wiem, wiem ona ma za to kupe kasy ale niech nie przesadza i czasami pomysli o innych. np o nas malych cichych sierotkach ktorzy zgadzaja sie na kazde jej warunki. mam juz dosc tych jej rzadow, chce jak najszybciej skonczyc ta zapiziala szkole i uciec z tego burdeliku na bagnie

Offline

 

#62 2007-06-14 19:40:46

Zosia

Sprzątaczka

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 214
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

dokladnie ja tez ciagle mysle kiedy skoncza sie nasze katorgi w tej szkole , zakonczmy juz rok pierwszy i wytrzymajmy jeszcze 2 lata a potem bedzie zdecydowanie lepiej.....my w tej szkole jestesmy praktycznie ofiarami, darmowa siła robocza do wszystkiego!

Offline

 

#63 2007-06-14 19:51:00

(:Marcin:)

Najpostowniejszy

2192878
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 309
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

No a coś tym myślała, taki był plan Marszałkowej odkąd ją założyła, siła robocza... Ech nie mogę sie doczekać kiedy to sie skończy 1 rok jest najgorszy drugi to już przyzwyczajenie a 3 to już radocha że to w końcu koniec...

Offline

 

#64 2007-06-15 21:38:28

Filippos

Student

5030724
Call me!
Skąd: Faliraki-Ladiko
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

No nie przesadzajcie - ja nie czuję się jako tania siła robocza, fakt dostajemy jedynie 350 euro miesięcznie, ale praktycznie to z napiwków żyję, więc źle nie jest Poza tym nie należy się wychylać, tzn robić więcej, niż od ciebie oczekują - niestety Karol na poczatku to pokazał i niestety to wykorzystywali.


Καλό καλοκαίρι !!
Κάθε στιγμή μας θα είναι μεγάλη!!

ΘΑΛΑΣΣΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ, ΚΥΜΑ ΤΟ ΦΙΛΗ

Offline

 

#65 2007-06-16 19:40:08

Zosia

Sprzątaczka

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 214
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

pewnie ze jestesmy wykorzystywani poczulam to dzisiaj na wlasnej skorze:( hotelik Elka- Sen to jest totalne dno a nie hotelik, w dodatku te praktyki są tak głupie, że nie wiem tylko Elka mogła na coś tak debilnego wpaść... na promie bylo jak na wakacjach a tutaj nas wykorzystuja do robienia przyjeć? no sorry ale po cholere przeciez to im za to płacą i niech sami wiąża balony itd.Ze sprzataniem to jest beznadziejnie, dzisiaj prawie wszystkie pokoje byly obłożone, jeszcze w pokoju Plita sprzatalismy to juz w ogole masakra:( j a pro Plita to dzisiaj mial tak zajebisty humorek ze szkoda ze nie zdawalam bo pewnie bym zdala....

Offline

 

#66 2007-06-16 20:06:13

Karol

Rekrut

Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

Kórde - flis,flis,flis - jak można się tam zapisać Krawczykowej nigdy nie ma gdy jest potrzebna. Hmmm... a ja cały czas oczekuję swojej obiecanej rozmowy z piękną Elą zwaną PINK BLOND ale bez skutku. Filipku, przykro mi, że opinie o mnie wypisujesz na kompie i wplątujesz w... chyba teraz m0żna to nazwać konflikt wsetowców, a nie przedstawisz tego bezpośrednio mi. Żyjemy w 21 wieku, chyba posiadasz komórke i maila. Aha, a to że kogoś kręci szambo albo bezpłatne nad godziny to nie znaczy że mnie też musi, zresztą mam swoją godność i nie dałem się kupić i wydymać za grosze Karajanisowi i spółce. Rzeczywiście są tam też inne osby takie jak moja kochana ELENA, DORA, JENY, ELENI, KASIA,MIRO,VANGELIS,ALEX,APOSTOL,AGNIESZKA,WIĘKSZOŚĆ HAUSEKIPINGU,GOŚCI kturzy tam byli,gdy ja pracowałem i polacy(wyłączjąc tych którzy wiedzą że ich nie lubiłem)...

- PROŚBA DO Kamili - możesz te wymienione osoby pozdrowić odemnie?? To tak w nawiasie.

...Miłego kelnerowania i odp...dol się odemnie. Nie będe tutaj nikogo zwymyślał bo nie mam 15 lat i nie chcem dostać bana ale chyba wiesz Filip o dużej dwulicowości swojego charakteru co nie...?? To tak w cudzysłowiu bo niechcem toczyć żadnej potyczki słownej 2.przedszkolaków na forum. Zreszta jak już mówiłem. Skończyłem. - Temat mój pobyt i powrót z Rodos uważam za zamknięty.

Offline

 

#67 2007-06-16 20:37:55

Zosia

Sprzątaczka

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 214
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

ale pojechales Karol i na pewno nie dostaniesz bana od Admina:)

Offline

 

#68 2007-06-16 20:46:30

DarkKing

ADMIN

3788383
Skąd: KmP
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 168
Punktów :   

Re: Flis Odrzański

EH dzieci dzieci. Zamykam temat bo prowadzi do bezsensownych wrogich wibracji;) KOCHAJMY sie;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wskrzeszenizpopiolow.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl www.bleachx.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.mysek550i.pun.pl